Парк Високий Замок

Вулиці та площі - Львів,Парк Високий замок

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Парк «Високий Замок»

Хто бажає потрапити на Високий Замок, не може оминути його підніжжя, де розташувався один з найпрекрасніших парків Львова. Парк «Високий Замок» – це визначна пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Парк на Замковій (Княжій) горі Львова був заснований після занепаду замку, за різними даними – у 1835 чи у 1853 роках.

Надзвичайно приємно прогулюватися у затінку каштанів, яворів, ясенів, кленів, лип та сосен – насаджень, які переважають у парку «Високий Замок». Також у самому парку на даний момент є декілька оглядових майданчиків, він завжди заповнений парами, які здійснюють тут романтичні прогулянки, або ж туристами, які прийшли відвідати це мальовниче місце. У парку можна дуже гарно провести час, розташувавшись на одному зі схилів зі своїми друзями чи з коханою людиною. У парку також знаходяться ресторан і кафе, так що при бажанні можна водночас і відпочити, і підкріпитися.

Також у парку в 1841 році був споруджений штучний грот, який охороняють леви; їх свого часу забрали з балюстрад міської ратуші. На нижньому ярусі парку залишився також клаптик оборонної стіни замку. У парку «Високий Замок» можна побачити пам'ятний знак на честь Максима Кривоноса, будиночок садівника (нижня тераса), а також Львівський телецентр та телевежу (верхня частина парку).

У парку часто можна зустріти митців, які хочуть увічнити панораму Львова, або ж заробити, даруючи Вам особистий портрет на згадку. До речі, таке задоволення є не надто дорогим, і заплативши близько 50 гривень можна відчути себе моделлю для справжнього твору мистецтва.


Вулиці та площі, Парк Високий Замок

Львів,Парк Високий замок
Рекомендуємо переглянути
Показати більше