Атракціони в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Вулиці та площі - Львів, парк імені Богдана Хмельницького

 

 

  • Tweet
  • Поділитися
Одним з найкращих місць для безтурботного та веселого відпочинку у Львові є названий іменем гетьмана Богдана Хмельницького парк культури. Він дає змогу львів’янам й гостям міста красиво та корисно провести своє дозвілля.

Сам парк був закладений в середині 50-х років ХХ століття i зайняв територію в 26 гектарів. Він був і залишається найбільшою зеленою та впорядкованою розважальною зоною в місті Львові. В теплий період року у парку культури та відпочинку проводиться багато урочистих заходів, міських гулянь та концертів. Адже тут знаходиться центральна естрада, танцювальний зал, стадіон «Юність» та, звичайно, найулюбленіше місце малечі – містечко з атракціонами.

Безумовно, це найкраще місце відпочинку для батьків з маленькими дітьми. Адже спеціально для батьків з невгамовною малечею в нижній частині парку культури кожного літа працює розважальне містечко з атракціонами. Незважаючи на те, що велика частина атракціонів працюють ще з радянської доби, відвідувачів у парку культури та відпочинку не меншає.

Саме тут можна піднятись в небо на оглядовому колесі, відкривши для себе прекрасну панораму старовинного і сучасного міста Лева. В парку можна покататись на атракціоні «Веселі гірки», поїздити на електромобілях та відвідати кімнату сміху. Також у парку культури та відпочинку можна з користю для здоров’я провести час на тенісному корті. Численні каруселі і атракціони, які працюють в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, забезпечують дітям та їхнім батькам незабутній відпочинок.

Вулиці та площі, Атракціони в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Львів, парк імені Богдана Хмельницького
Рекомендуємо переглянути
Показати більше