Квартири подобово Львів вул. Котлярська 5

Квартири подобово - Львів, вул. Котлярська 5

Tel. +38(097) 3106326

 

 

  • Tweet
  • Поділитися
Прихильників демократичного відпочинку під час перебування у місті Лева, безсумнівно, зацікавить варіант оренди квартир у Львові. Це проживання у Львові зумовлене орендою квартири подобово, яка знаходиться у Львові на вулиці Котлярській, 5. Варто наголосити, що місце розташування цієї квартири є надзвичайно зручним для гостей Львова, адже вона знаходиться на вулиці, де немає інтенсивних транспортних потоків, водночас прогулянка до центру міста займе кільканадцять хвилин.

Слід зазначити, що планування квартири не залишить байдужим справжніх поціновувачів комфорту та оригінальності, адже вона займає два поверхи. Зокрема, на першому поверсі знаходиться зона кухні з сучасними стильними меблями та необхідною технікою – телевізором, холодильником, мікрохвильовою піччю, пральною машиною та ін. Також тут присутні м’який диван та розкладне ліжко-крісло, а поруч оригінальний обідній стіл у вигляді стійки та крісла. На стінах – шпалери світлих відтінків, а біля вхідних дверей – дзеркало та вішаки для одягу.

Підіймаючись сходами до мансардної частини квартири, Ви побачите двоспальне ліжко, тумбочку з журнальним столиком та телевізор зі стереосистемою караоке. Стіни мансардної кімнати прикрашають шпалери з єгипетськими мотивами, а стеля виконана з приємної деревини. Приміщення освітлюється двома вікнами, а у кімнаті при потребі можна ввімкнути кондиціонер. На другому поверсі знаходиться акуратна ванна кімната з душовою кабінкою. Таким чином, не вагаючись, можна обирати цю квартиру для Вашого відпочинку у Львові.

Квартири подобово, Квартири подобово Львів вул. Котлярська 5

Львів, вул. Котлярська 5
Рекомендуємо переглянути
Показати більше