Ресторан Золотий Вепр

Кафе, Ресторани - Львів, вул. Коновальця 82

Tel. +38 (032) 238 04 23

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Любителям вишуканого відпочинку варто відвідати ресторан «Золотий Вепр», який знаходиться на елітній вулиці Львова – Коновальця, 82. Цей заклад – один із мережі ресторанів «Золотий вепр» у місті Львові – отримав свою назву від фігурок золотих вепрів, які були знайдені під час реставраційних робіт у приміщенні ресторану на площі Ринок.
Так, ресторан «Золотий вепр» на вулиці Коновальця у Львові гостинно зустріне відвідувачів надзвичайно приємним та затишним літнім майданчиком, вдале накриття та озеленення якого створюють почуття комфортного та легкого відпочинку. Концепція самого ресторану передбачає елегантне оформлення залів, у яких, власне, знаходяться чучела диких вепрів, а панелі з червоного дерева підкреслюють образ мисливського стилю. У першому залі, однак, стіни вдало прикрашені бра та тематичними картинами, які у поєднанні зі столиками утворюють чудове поєднання функціональності та вишуканості. Образ наступного залу доповнюється дерев’яним оздобленням та елегантними диванчиками, які, безсумнівно, забезпечують легкий та безтурботний відпочинковий настрій.
Варто наголосити, що незважаючи на те, що цей заклад ресторанного типу, відвідувачів надзвичайно приємно вразять ціни на вишукані та смачні страви, а також професіоналізм персоналу. Таким чином, ресторан «Золотий вепр» чекає на Вас!

Кафе, Ресторани, Ресторан Золотий Вепр

Львів, вул. Коновальця 82
Рекомендуємо переглянути
Показати більше