Кафе-бар Пивний сад

Кафе, Ресторани - Львів, вул. І. Франка 26

Tel. +38 (032) 276 21 76

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Якщо Ви – справжній поціновувач смачного та свіжого пива – Вам варто відвідати тематичний заклад – кафе-бар «Пивний сад», що знаходиться у Львові на вулиці Івана Франка, 26. Вже багато років цей заклад відчиняє двері для численних відвідувачів – любителів справжнього пива та смачних страв української й європейської кухні.

Задоволення отримають й ті, хто цінує оригінальний інтер’єр та якісне оформлення приміщення, адже у кафе-барі «Пивний сад» функціонує кілька залів, які зі смаком обладнані для комфортного та приємного відпочинку відвідувачів.

Тематичне оформлення кафе-бару зорієнтоване, все ж таки, на чоловічу аудиторію, тому елементами декору приміщень виступають дерево та камінь. Слід відзначити окремий зал з каміном та червоними нішами на стінах, який передбачений головно для великої компанії. Загалом цікаві високохудожні скульптурки, дзеркала та бра додають оформленню «Пивного саду» особливої оригінальності.

На особливу увагу заслуговує наявність затишного та камерного літнього дворика, який є невід’ємним атрибутом піднесеного настрою та гармонійного відпочинку в теплу пору року.

Також варто відзначити привітність та професійність обслуговування персоналу, що додає відпочинкові особливої атмосфери, безсумнівно, створюючи гарний настрій.

Кафе, Ресторани, Кафе-бар Пивний сад

Львів, вул. І. Франка 26
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше