Готель Євроготель

Готелі - Львів, вул. Тершаковців, 6A

Tel. +38 (032) 242 40 02

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Готел «Євроготель» – це ідеальний вибір для ділових людей та туристів. Конференц-зал, кімната для переговорів, ресторан, бар – все це пропонується гостям готелю для успішної роботи і хорошого відпочинку.
 «Євроготель» налічує 90 номерів наступних категорій: Одномісний стандарт, Двомісний стандарт, Двомісний покращений, Напівлюкс, Люкс, Апартаменти. Для максимального комфорту гостей номери обладнані кондиціонерами, телефонами, кабельним телебаченням та безкоштовним доступом до Інтернет.
Для відпочинку готель пропонує вишуканий ресторан на 60 чоловік, затишний бар, світлу терасу. Тут можна насолодитися стравами традиційної української та вишуканої європейської кухонь, ароматною випічкою і різноманіттям коктейлів. Для бажаючих є пісне меню, широка карта вин та напоїв, а також великий вибір дитячих страв.
Конференц-зал «Євроготелю» – досконале місце для організації та проведення таких заходів як прес-конференції, презентації, круглі столи, тренінги. Сучасний конференц-зал та кімната переговорів мають спеціально підібрані конференц-меблі та технічне устаткування, що забезпечує різноманітність модифікацій розміщення учасників.

Готелі, Готель Євроготель

Львів, вул. Тершаковців, 6A
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше