Готель Гетьман

Готелі - Львів, вул. В. Великого 50

Tel. +38 (032) 230-13-07

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

З-поміж готельної інфраструктури міста Львова варто виокремити готель «Гетьман», який знаходиться на вулиці Володимира Великого, 50. Слід зазначити, що впродовж багатьох років цей готель став місцем для комфортного проживання численних туристів, адже, незважаючи на те, що цей заклад розташовано у спальному районі, він має надзвичайно вигідне транспортне сполучення як з центральною частиною, так і з іншими куточками міста Львова.


Розмаїття готельних номерів просто вражає, адже у готелі «Гетьман» їх налічують 94, у яких водночас має змогу проживати 180 осіб. Це, зокрема, 16 одномісних, 69 двомісних, 1 одномісний та 8 двомісних готельних номерів класу «люкс». Варто наголосити, що у затишних номерах є всі необхідні вигоди – цілодобове постачання гарячої й холодної води, телевізор, телефон, безкоштовний Wi-Fi тощо. Також гостей приємно здивують ошатні холи, які облаштовані на кожному поверсі готелю.

Слід наголосити, що готель «Гетьман» у Львові стане чудовим місцем для проведення бізнес-семінарів, конференцій чи симпозіумів, адже його структура передбачає наявність актового залу (300 місць), залу для проведення фуршетів та презентацій (80 місць), конференц-залу (60 місць), залу засідань (45 місць) та навчальної аудиторії (50 місць).

Для приємного відпочинку при готелі «Гетьман» діє ресторан (150 місць) та бар, які пропонують широкий вибір смачних страв української та європейської кухні, а також різноманітних напоїв. Особливої уваги заслуговує затишний банкетний зал (30 місць), у якому можна відсвяткувати будь-яку урочисту подію.

Також сервіс готелю пропонує послуги автостоянки, яка цілодобово охороняється, перукарні, солярію, стоматологічного кабінету тощо. У готелі Ви можете здійснити замовлення таксі, квитків (авіа й залізничних) та екскурсій Львовом та Львівщиною.

Готелі, Готель Гетьман

Львів, вул. В. Великого 50
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше