Арт Готель Пальма

Готелі - Львів, вул. Богданівська, 44

Tel. +38 067 19 444 00

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Відпочити від гамірного центру міста Львова Ви зможете у оригінальному арт-готелі «Пальма», що розташований на вулиці Богданівській, 44. Розмістившись у затишному районі Львова, позбавленому шуму та метушні, Ви зможете всього-на-всього за 20 хвилин добратися до історичного центру міста.
Для відвідувачів арт-готелю «Пальма» у Львові запропонована низка оригінальних та не схожих один на одного номерів, які вражають сміливим дизайнерським рішенням та творчим підходом до їхнього оформлення. Зокрема, якщо Ви любитель урбаністичних мотивів, то зможете поселитися у номер, який репрезентує панораму міста Львова. Буяння весняної зелені чи чарівний метелик на стінах підійме настрій любителям природних ландшафтів. Ну, а для закоханих пар знайдеться номер, виконаний у романтичний сердечках.
Крім основних послуг, для відвідувачів готелю «Пальма» пропонується користування безкоштовною Wi-Fi зоною, безкоштовне паркування авто та цілодобова охорона.
Варто відзначити, що у готелі «Пальма» Вас зустріне привітний та кваліфікований персонал, а затишок, який здатний створити колектив готелю, у поєднанні з оригінальним дизайном залишать у відвідувачів тільки найприємніші враження. Окрім того, Вас приємно здивують помірні ціни на проживання у готелі.

Готелі, Арт Готель Пальма

Львів, вул. Богданівська, 44
Рекомендуємо переглянути
Показати більше