Студентський храм святого Володимира

Церкви - Львів, вул. Природна

 

 

  • Tweet
  • Поділитися

Студентський храм святого Володимира у Львові при Національному лісотехнічному університеті України – це автентична святиня, яка відкрила свої двері для вірян порівняно недавно, у 2011 році. Камерний дерев’яний храм зведено на подобі давніх українських церков. Храм зводили шляхом збору добровільних пожертв віруючих, також велику допомогу при спорудженні святині надав Національний лісотехнічний університет України.
Святиня була освяченою на релігійне свято Володимира – 28 липня 2011 року під час літургії, яку відправив Архієпископ Львівський Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк.
Храм святого Володимира вважається студентським, позаяк входить у структуру Центру студентського капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-католицької церкви. До слова, покровителем студентського капеланства вважається отець Микола Конрад. Церква святого Володимира розташована у надзвичайно затишному та зеленому місці – на вулиці Природній, неподалік від гуртожитків Національного лісотехнічного університету України та Франківської районної адміністрації. Зазвичай богослужіння у храмі відбуваються щодня у вечірній час, а у неділю – в ранковий. Як правило, святі літургії відправляє капелан лісотехнічного університету. Також при храмі святого Володимира відбуваються богословські зустрічі та розмови з молоддю.


Церкви, Студентський храм святого Володимира

Львів, вул. Природна
Рекомендуємо переглянути
Показати більше