Про Нас

Інтернет-проект 3dmaps.com.ua передбачає створення та демонстрацію 3D-панорам та віртуальних турів Україною. Адже кожне українське місто, містечко чи село мають свої визначні місця, якими пишаються його мешканці, і які цікаво буде відвідати іншим людям. Для реалізації цієї мети ми створили тематичний вебсайт 3dmaps.com.ua, який є майданчиком для розміщення захоплюючих 3D-панорам та віртуальних турів українських поселень, що популяризує багату та самобутню культурну спадщини України у 3D просторі.
Також слід наголосити, що Інтернет-проект 3dmaps.com.ua є корисним інформаційним ресурсом для туристів та мандрівників, яких чарує як самобутність архітектурно-мистецьких пам’яток української культури так і мальовнича краса української природи та об’єктів садово-паркового мистецтва. Для демонстрації будь-яких об’єктів ми використовуємо технологію 3D-панорам та віртуальних турів, коли людина має змогу інтерактивно «переміщуватися» у віртуальному просторі за допомогою відповідних вказівників, що створює неймовірний «ефект присутності» та забезпечує панорамний огляд на 360°.
Водночас звертаємо увагу на те, що на сайті 3dmaps.com.ua ми розміщуємо 3D-панорами готелів, хостелів, квартир приватного сектору – це допоможе користувачеві попередньо обрати зручне та комфортне місце проживання у місті, яке він збирається відвідати. У свою чергу, 3D-панорами кафе, ресторанів, кав’ярень та нічних клубів допоможуть користувачеві не розчаруватися, відвідавши справді хороший заклад для приємного проведення часу.
Отже, здійсніть свою незабутню мандрівку цікавими місцями України з 3dmaps.com.ua!