Про Львів

Львів…Лемберг…Леополіс…Місто манить своєю давньою історією, затишними середньовічними вуличками та п’янким ароматом кави. Побувавши у цьому чудовому місті, одразу відчуваєш той неймовірний дух та піднесену атмосферу Львова, яка формувалася впродовж багатьох віків. Безсумнівно, це місто з надзвичайно багатою історією, адже засноване ще у часи Галицько-Волинського князівства. У всі часи Львів був центром культурного, політичного та громадського життя, а представники різних національностей – українці-русини, вірмени, поляки, італійці, євреї – вносили свою лепту у формування самобутності та культурного розмаїття міста Лева.

А скільки всього цікавого можна побачити у Львові! Адже сучасний Львів поєднав водночас і численні культурні пам’ятки давнини, і самобутні прояви сьогодення. Так, Львів нікого не залишить байдужим, адже у місті можна цікаво провести час і поціновувачам мистецько-архітектурних пам’яток, і гурманам солодощів та кави, і шанувальникам театрального мистецтва, і тим, хто любить веселитися у нічних клубах.

Також у Львові багато кафе та кав’ярень, у яких можна смачно поїсти та скуштувати вишукані десерти. Проживання у Львові для гостей міста теж можливе на будь-який смак та гаманець: і демократичні хостели, і фешенебельні готелі, і приватний сектор.

Відпочинок у Львові, без сумніву, запам’ятається надовго! І залишаючи місто Лева, кожен збереже частинку Львова у своєму серці.